اسلاید محصولات شرکت

فعالیت ها

در کارخانه SAAV، کلیه تجهیزات خمیرسازی کاغذ مانند

-         هیدروپالپرها

-         ریفاینر ها

-         دیفلیکر ها

-         توربوسپراتورها

-         فایبرایزرها

-         سرندهای فشاری

-         همزن ها

-         سیستم جوهر زدائی

-         سیستم های رنگ بری

-         سیستم های پراکنده سازی

-         همزن ها

در ظرفیت های مختلف و تماماً در آلیاژهای تخصصی نظیر استیل زنگ نزن و برای کاربردهای مختلف طراحی و تولید می شوند.

همچنین تجهیزات و ماشین آلات حساس دیگر نظیر پمپ های وکیوم با بدنه های استیل زنگ نزن و داکتیل و نیز انواع قطعات و تجهیزات حساس و دقیق دیگر نظیر شفت ها، همزن ها و ... حسب نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند.

از امتیازات ویژه SAAV تحت کنترل بودن کیفیت کلیه قطعات و تجهیزات بوده که بواسطه طراحی و تولید کلیه محصولات در زیر سقف کارخانه و عدم وابستگی به بازار نامطمئن برخی واحدهای ریخته گری و قطعه سازی حاصل می گردد.

برخورداری از انبار قطعات آماده تحویل و نیز پرسنل متخصص نصب، تعمیر، نگهداری تجهیزات امکان پشتیبانی مشتریان را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه  محقق ساخته که این مزیت بسیار مهم می تواند اطمینان و آسودگی خاطر مدیران محترم کارخانه های کاغذ را در حد عالی ایجاد نماید.

جغرافیای محل نصب تجهیزات و ماشین آلات SAAV سرتاسر کشور ایران را از شمال غرب و غرب تا شرق و از شمال کشور تا جنوب شامل شده و همچنین صادرات محصولات به کشورهای همسایه نیز از مدتها قبل آغاز شده است. تیراژ بالای تجهیزات تولید و نصب شده و رضایت کارخانه های کاغذسازی از عملکرد آنها نشان از تعمیق قابل قبول کیفی و کمی تجهیزات دارد.

 

 

 

نمایش اخبار

درباره ما

14 ارديبهشت 1394

توسعه روز افزون کارخانه های کاغذسازی در ایران و سایر کشورهای منطقه و لزوم ارتقاء تکنولوژی آماده سازی خمیر این صنایع، نبود سازنده داخلی این تجهیزات را که بتواند ماشین...

فعالیت ها

14 ارديبهشت 1394

در کارخانه SAAV، کلیه تجهیزات خمیرسازی کاغذ مانند - هیدروپالپرها - ریفاینر ها - دیفلیکر ها - توربوسپراتورها - فایبرایزرها - سرندهای فشاری - همزن ها - سیستم جوهر زدائی...

محصولات

پشتیبانی شرکت saav

توسعه روز افزون کارخانه های کاغذسازی در ایران و سایر کشورهای منطقه و لزوم ارتقاء تکنولوژی آماده سازی خمیر این صنایع، نبود سازنده داخلی این تجهیزات را که بتواند ماشین آلات را در کیفیت رقابتی و در ظرفیت های مورد نیاز صنایع ساخت و تأمین نماید، بیشتر نمایان ساخته و ضرورت تأمین چنین مجموعه ای را دو چندان  می نمود. بر همین اساس و با تکیه بر تجربه چندین ساله شرکت شیمی پژوهش صنعت در صنعت کاغذ ایران و خاورمیانه، کارخانه SAAV پی ریزی و فعالیت خود را صرفاً در تجهیزات آماده سازی خمیر و نیز تجهیزات دوار دیگر که از تکنولوژی بالائی در طرح و ساخت برخوردارند آغاز نمود.

نشانی: تبریز، جاده آذرشهر، بعد از سه راهی کجوار، کوی صنعت - تلفکس :04134219087   ایمیل های شرکت: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.   بخش فروش:از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا