نمایش اسلاید

توربو سپراتور
سرندهای فشاری جریان رو به داخل
سرندهای فشاری جریان رو به بالا
می نی سورتر
سرندهای فشاری غلظت پایین
دیفلکرهای سه دیسکی
فایبریزر(fibrizer)

فعالیت ها

در کارخانه SAAV، کلیه تجهیزات خمیرسازی کاغذ مانند

-         هیدروپالپرها

-         ریفاینر ها

-         دیفلیکر ها

-         توربوسپراتورها

-         فایبرایزرها

-         سرندهای فشاری

-         همزن ها

-         سیستم جوهر زدائی

-         سیستم های رنگ بری

-         سیستم های پراکنده سازی

-         همزن ها

در ظرفیت های مختلف و تماماً در آلیاژهای تخصصی نظیر استیل زنگ نزن و برای کاربردهای مختلف طراحی و تولید می شوند.

همچنین تجهیزات و ماشین آلات حساس دیگر نظیر پمپ های وکیوم با بدنه های استیل زنگ نزن و داکتیل و نیز انواع قطعات و تجهیزات حساس و دقیق دیگر نظیر شفت ها، همزن ها و ... حسب نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند.

از امتیازات ویژه SAAV تحت کنترل بودن کیفیت کلیه قطعات و تجهیزات بوده که بواسطه طراحی و تولید کلیه محصولات در زیر سقف کارخانه و عدم وابستگی به بازار نامطمئن برخی واحدهای ریخته گری و قطعه سازی حاصل می گردد.

برخورداری از انبار قطعات آماده تحویل و نیز پرسنل متخصص نصب، تعمیر، نگهداری تجهیزات امکان پشتیبانی مشتریان را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه  محقق ساخته که این مزیت بسیار مهم می تواند اطمینان و آسودگی خاطر مدیران محترم کارخانه های کاغذ را در حد عالی ایجاد نماید.

جغرافیای محل نصب تجهیزات و ماشین آلات SAAV سرتاسر کشور ایران را از شمال غرب و غرب تا شرق و از شمال کشور تا جنوب شامل شده و همچنین صادرات محصولات به کشورهای همسایه نیز از مدتها قبل آغاز شده است. تیراژ بالای تجهیزات تولید و نصب شده و رضایت کارخانه های کاغذسازی از عملکرد آنها نشان از تعمیق قابل قبول کیفی و کمی تجهیزات دارد.

 

 

 

نمایش اخبار

درباره ما

14 ارديبهشت 1394

توسعه روز افزون کارخانه های کاغذسازی در ایران و سایر کشورهای منطقه و لزوم ارتقاء تکنولوژی آماده سازی خمیر این صنایع، نبود سازنده داخلی این تجهیزات را که بتواند ماشین...

فعالیت ها

14 ارديبهشت 1394

در کارخانه SAAV، کلیه تجهیزات خمیرسازی کاغذ مانند - هیدروپالپرها - ریفاینر ها - دیفلیکر ها - توربوسپراتورها - فایبرایزرها - سرندهای فشاری - همزن ها - سیستم جوهر زدائی...

محصولات

پشتیبانی شرکت saav

توسعه روز افزون کارخانه های کاغذسازی در ایران و سایر کشورهای منطقه و لزوم ارتقاء تکنولوژی آماده سازی خمیر این صنایع، نبود سازنده داخلی این تجهیزات را که بتواند ماشین آلات را در کیفیت رقابتی و در ظرفیت های مورد نیاز صنایع ساخت و تأمین نماید، بیشتر نمایان ساخته و ضرورت تأمین چنین مجموعه ای را دو چندان  می نمود. بر همین اساس و با تکیه بر تجربه چندین ساله شرکت شیمی پژوهش صنعت در صنعت کاغذ ایران و خاورمیانه، کارخانه SAAV پی ریزی و فعالیت خود را صرفاً در تجهیزات آماده سازی خمیر و نیز تجهیزات دوار دیگر که از تکنولوژی بالائی در طرح و ساخت برخوردارند آغاز نمود.

نشانی: تبریز، جاده آذرشهر، بعد از سه راهی کجوار، کوی صنعت - تلفکس :04134219087   ایمیل های شرکت: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.   بخش فروش:از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا